Uitslagen 2017

Hoewel we de Ronde van Mortsel-dorp hebben opgevat als een niet-competitieve loop, hebben we bij de sportieve ronde wel tijden geregistreerd, zodat alle lopers hier hun aankomsttijd kunnen terugvinden.

Let wel : de tijden werden geregistreerd volgens het aantal rondjes dat gekozen werd bij inschrijving.  Indien bepaalde lopers toch meer of minder rondjes hebben gelopen dan oorspronkelijk voorzien, staan ze toch ingedeeld volgens het aantal rondjes bij registratie.

Jammer genoeg hadden een aantal lopers onderweg hun nummer verloren, zodat we van hen de tijd niet konden registreren.

Een dikke merci aan de vrienden van ABES die instonden voor de tijdsregistratie, en een dikke proficiat aan alle lopers !

 

Resultaten Sportieve ronde – 1 ronde (3 km)

 

1    Nick HENDRICKX                                                                                           2000  M      ALG      STJO       13:06

2    Rico BOONS                                                                                                     2001  M      ALG      NA           13:16

3    Snijders WIEBE                                                                                               2002  M      ALG      NA           13:55

4    Jens HENDRICKX                                                                                           2002  M      ALG      NA           14:28

5    Paul CAERS                                                                                                       1967  M      ALG      NA           14:35

6    Augustin THIRE                                                                                              2001  M      ALG      NA           14:41

7    Noor VANHOVE                                                                                              2004  V        ALG      NA           14:43

8    Noor HORREVERST                                                                                       2004  V        ALG      NA           14:43

9    Gianni STRYMANS                                                                                        2001  M      ALG      NA           14:56

10 Keano LOOSEN                                                                                               2001  M      ALG      NA           14:59

11 Ferre SCHEURWEG                                                                                       2009  M      ALG      ZEPP       15:36

12 Kathleen JACOBS                                                                                          1992  V        ALG      NA           15:39

13 Walter DURÉ                                                                                                   1961  M      ALG                       15:42

14 Jonah AERTSSEN                                                                                            2005  M      ALG                       15:52

15 Silke DAEMS                                                                                                     2002  V        ALG      ABES       15:55

16 Emma PIRON                                                                                                   2002  V        ALG      NA           15:55

17 Rani BOONS                                                                                                     2003  V        ALG      NA           15:58

18 David SWALENS                                                                                             1988  M      ALG                       16:01

19 Matys DE BOECK                                                                                            2001  M      ALG      NA           16:14

20 Martin THIRÉ                                                                                                   2001  M      ALG      VTIZ        16:16

21 Lars VAN DAM                                                                                                 2004  M      ALG      NA           16:21

22 Yari VERVOORT                                                                                               2005  M      ALG                       16:28

23 Steven  DIMAILIG                                                                                          2001  M      ALG                       16:28

24 Joran CICCHINI                                                                                              2001  M      ALG                       16:30

25 Natalie VAN ACKER                                                                                      1971  V        ALG      ZEPP       16:34

26 Storm GALLE                                                                                                   2009  M      ALG      ZEPP       16:34

27 Agnes HEYLEN                                                                                                 1967  V        ALG      NA           16:37

28 Annelies JACOBS                                                                                           1990  V        ALG      KSAM     16:39

29 Elliot ZILS                                                                                                          2005  M      ALG                       16:42

30 Eva ROBYN                                                                                                        1976  V        ALG      NA           16:44

31 Armando VAN KELST                                                                                   2006  M      ALG                       16:59

32 Jan DEKEYSER                                                                                                  1961  M      ALG                       17:28

33 Lotte SMET                                                                                                       2008  V        ALG      KLIM      17:44

34 Djana COPPENS                                                                                             2005  V        ALG      NA           17:58

35 Elke TUERLINCKX                                                                                          1969  V        ALG      NA           18:25

36 Tanja VERREYDT                                                                                             1986  V        ALG      NA           18:27

37 Joran HERTOGS                                                                                              2005  M      ALG      KOFS      18:31

38 Nore HERTOGS                                                                                               2008  V        ALG      KOFS      18:33

39 Merel HOUSEN                                                                                               2003  V        ALG                       18:44

40 Hamza BEN AZZA                                                                                           2008  M      ALG                       18:47

41 Jasper VANEUVILLE                                                                                      2002  M      ALG                       19:00

42 Paul SCHOENMAEKERS                                                                              1955  M      ALG      NA           19:06

43 Peter ROSSIE                                                                                                    1958  M      ALG      NA           19:14

44 Stien MOYSON                                                                                                2006  V        ALG      SGOL      19:35

45 Lynn PINXTEREN                                                                                           1997  V        ALG      NA           20:11

46 Robine BEETS                                                                                                  2007  V        ALG      NA           20:22

47 Hannah HILLEMANS                                                                                    2007  V        ALG      NA           20:23

48 Josse DE LAET                                                                                                  2006  M      ALG      NA           20:23

49 rik SMEETS                                                                                                        2000  M      ALG      STJO       20:26

50 Abderraman BEN AZZA                                                                              2011  M      ALG                       20:31

51 Mohamed BEN AZZA                                                                                   1981  M      ALG                       20:32

52 Greta BEHIELS                                                                                                 1959  V        ALG      NA           20:37

53 Nele STES                                                                                                           1989  V        ALG      NA           20:46

54 Thomas VAN DE RIJDT                                                                                1988  M      ALG      NA           20:46

55 Eva PARTOENS                                                                                                2007  V        ALG      ABES       21:09

56 Barbara GANSEMANS                                                                                 1973  V        ALG      NA           21:09

57 Marijke DEKEYSER                                                                                        1972  V        ALG      NA           21:12

58 Marie ADAMS                                                                                                  2001  V        ALG                       21:22

59 Loranne BEYSEN                                                                                            1999  V        ALG      NA           21:22

60 Bieke MONBALIU                                                                                          1969  V        ALG                       21:22

61 Milly JENNES                                                                                                   1971  V        ALG                       21:24

62 Eline D’HOOGHE                                                                                            2002  V        ALG                       21:41

63 Luna DE WIT                                                                                                    2002  V        ALG                       21:41

64 Ronald REME                                                                                                   1975  M      ALG      NA           21:44

65 Rosie VERMEYLEN                                                                                         2002  V        ALG      NA           21:54

66 Lotte WEYN                                                                                                      2002  V        ALG      STRI        21:54

67 Eline NAUDTS-HAEMELS                                                                           2000  V        ALG                       21:58

68 Kelsey VAN HOLT                                                                                           1998  V        ALG                       21:58

69 Debby VAN GAEVER                                                                                     1986  V        ALG      NA           21:58

70 Nienke DAELEMANS                                                                                    2010  V        ALG      RODE     22:04

71 Flo LAVAERTS                                                                                                  2010  V        ALG      ALTE       22:04

72 Veronique PEETERS                                                                                     1981  V        ALG      NA           22:04

73 Stef MAES                                                                                                          2009  M      ALG      NA           22:19

74 Tadeusz PEETERMANS                                                                                2008  M      ALG      ZEPP       22:25

75 Nick VAN MEERSSCHE                                                                                1986  M      ALG      NA           22:43

76 Kristin VAN BADEN                                                                                      1969  V        ALG                       22:44

77 Noa TORBEYNS                                                                                               2005  V        ALG                       23:22

78 Hanne JANSSENS                                                                                           2005  V        ALG      KSAM     23:22

79 Jules WOUTERS                                                                                              2010  M      ALG                       23:28

80 Bellicia KISIMBA                                                                                            2005  V        ALG      NA           23:35

81 Rein VOETS                                                                                                       2005  V        ALG      TAND     23:35

82 Myrthe JACQUET                                                                                           2005  V        ALG      KSAM     23:35

83 Mira VAN HECKEN                                                                                        2009  V        ALG      NA           23:45

84 Valerie CAPENTIER                                                                                       1973  V        ALG                       24:22

85 Bas HOP                                                                                                              2012  M      ALG      TAND     24:31

86 Miller ONKELINX                                                                                           2009  M      ALG                       24:32

87 Joris VERSTUYFT                                                                                            1981  M      ALG                       24:51

88 Boris PEETERMANS                                                                                      2010  M      ALG      ZEPP       25:50

89 Axelle JESPERS                                                                                                2006  V        ALG      STJO       26:31

90 Max GREGORY                                                                                                2008  M      ALG      NA           27:23

91 Cas HONINGS                                                                                                  2007  M      ALG      NA           27:24

92 Estée PARDO                                                                                                    2004  V        ALG                       27:58

93 Liesbeth MICHIELS                                                                                       1976  V        ALG                       28:00

94 Nina HONINGS                                                                                               2010  V        ALG      NA           28:10

95 Natalie VREEBURG                                                                                       1976  V        ALG      NA           28:13

96 Saskia VAN DEN BOSCH                                                                             1975  V        ALG                       31:06

97 Nikolai LOOSEN                                                                                             2003  M      ALG                       36:33

 

Resultaten Sportieve Ronde – 2 rondes (6 km)

 

1        Timmy KORNAS                                                                                             1990  M          ALG             SP&O     22:07

2        Johan JANSEN                                                                                                 1985  M          ALG             NA           22:08

3        Ward HENDRIX                                                                                              2003  M          ALG             ABES       22:46

4        Martijn GOETHALS                                                                                       1991  M          ALG             NA           22:54

5        Lore VAN DEN BROECK                                                                              1999  V           ALG             NA           23:20

6        Marnix THIELMAN                                                                                        2001  M          ALG             ABES       24:39

7        Raf VAN CAMPENHOUT                                                                             1996  M          ALG             NA           25:19

8        Rahman KAMBERI                                                                                        2004  M          ALG             TAND     27:15

9        Louic JESPERS                                                                                                 2002  M          ALG             STJO       27:40

10     Karel VERELST                                                                                                 1989  M          ALG             NA           29:14

11     Arthur DEWITTE                                                                                            2005  M          ALG             NA           29:19

12     Florian BOONS                                                                                               1997  M          ALG             NA           29:36

13     Jasper VERBANDT                                                                                         1992  M          ALG             NA           29:43

14     Kamiel VAN AELST                                                                                        2005  M          ALG             NA           29:45

15     Jasper REYNAERT                                                                                           2005  M          ALG             STGA      29:45

16     Josse HUYBRECHTS                                                                                      1998  M          ALG             NA           29:54

17     Brent VAN HAERENBORGH                                                                      2004  M          ALG             KAM       29:58

18     Tijani NAHNAI                                                                                                 1999  M          ALG                              30:34

19     Ruben VAN VLASSELAER                                                                           2008  M          ALG             PARK      31:33

20     Rudi VAN OECKEL                                                                                         1966  M          ALG             NA           31:48

21     Milan WUYTS                                                                                                  2002  M          ALG             NA           31:53

22     Viktor VAN AELST                                                                                          2002  M          ALG             NA           31:53

23     Dimitri ARTS                                                                                                    2002  M          ALG             NA           32:12

24     Florimon UYTTERSPROT                                                                           2007  M          ALG             NA           32:22

25     Wannes VAN LINT                                                                                         2007  M          ALG             TAND     32:22

26     Hilde WYCKMANS                                                                                        1968  V           ALG                              32:23

27     Patrick DE ROECK                                                                                         1963  M          ALG             NA           32:23

28     Nicolas VAN ROOY                                                                                        1999  M          ALG             NA           32:23

29     Mercedes BUSEYNE                                                                                      2002  V           ALG             NA           32:51

30     Ahmed LAMMOU                                                                                          2003  M          ALG             NA           32:59

31     Sophie VAN WESEL                                                                                      1991  V           ALG             NA           33:07

32     Annelies REITER                                                                                             1954  V           ALG                              33:15

33     Geert VOETS                                                                                                     1972  M          ALG                              33:35

34     Stef DE BIE                                                                                                         2006  M          ALG             ZEPP       33:40

35     Tine PINXTEREN                                                                                             2001  V           ALG             ABES       33:52

36     Leen VAN BREMPT                                                                                        1946  V           ALG             SGOL      34:32

37     Vincent VAN OECKEL                                                                                  2006  M          ALG             AVKA      34:32

38     Brigitte ANTHONISSEN                                                                              1959  V           ALG             MAYE     34:38

39     Merel SNIJDERS                                                                                             2005  V           ALG             NA           34:46

40     Christy NAUDTS                                                                                             1975  V           ALG                              34:46

41     Katelijne COPPENS                                                                                      1968  V           ALG                              34:52

42     Goedele VAN DEN BRANDE                                                                     1985  V           ALG             NA           35:02

43     Linde HOUSEN                                                                                                2001  V           ALG                              35:04

44     Emma DE BOECK                                                                                           2001  V           ALG             SGOL      35:04

45     Michiel POTTERS                                                                                           2004  M          ALG             REGI       35:22

46     Marthe MATTHYS                                                                                          1995  V           ALG             ZEPP       35:23

47     Lene GEYSEN                                                                                                    2000  V           ALG                              35:34

48     Lieve SERROYEN                                                                                             1977  V           ALG             NA           35:41

49     Rune MICHIELSEN                                                                                        2008  M          ALG             NA           35:44

50     Joke DENYS                                                                                                       1975  V           ALG             NA           35:48

51     Filip UYTTERSPROT                                                                                      1975  M          ALG             NA           35:50

52     Sedes VAN BEEK                                                                                             2008  M          ALG             ABES       35:52

53     Lena TERLAEKEN                                                                                            2008  V           ALG             ABES       35:52

54     Kobe MICHIELSEN                                                                                        2008  M          ALG                              35:52

55     Pieter JACOBS                                                                                                 1995  M          ALG             NA           36:14

56     Roan DE PRÉ                                                                                                    2009  M          ALG             ARK         36:23

57     Billy ASSELBERGH                                                                                         2002  M          ALG             STED       36:23

58     Kristof HILLEMANS                                                                                      1977  M          ALG             NA           36:25

59     Daan CALLENS                                                                                                2004  M          ALG             NA           36:36

60     Jonathan DE BOECK                                                                                    2003  M          ALG                              36:38

61     Maxime AGBODJINOU                                                                               2004  M          ALG             STJO       36:47

62     Migjen BALAJ                                                                                                  2003  M          ALG             NA           36:47

63     Abderrahman EL HOUFI                                                                            2003  M          ALG                              36:49

64     Elodie BEERDEN                                                                                             1987  V           ALG             NA           37:06

65     Castor MAERTENS                                                                                         2011  M          ALG                              37:54

66     Wim DURÉ                                                                                                        1951  M          ALG             NA           38:01

67     Freddy SOMBO                                                                                               2005  M          ALG             NA           38:17

68     Katleen SCHUEREMANS                                                                            1975  V           ALG             NA           38:32

69     Elena MAERTENS                                                                                           2008  V           ALG                              38:35

70     Dylan WACKERGHOM                                                                                2002  M          ALG                              38:48

71     Bianca DE JAEGHER                                                                                     1979  V           ALG             MAYE     38:48

72     Martien LEUNEN                                                                                           1973  V           ALG                              38:48

73     Naoufal AMRI                                                                                                  2004  M          ALG             NA           39:14

74     Ellen VAN HERTBRUGGEN                                                                        1970  V           ALG                              39:17

75     Nestor COOREMAN                                                                                      2005  M          ALG             ZEPP       39:21

76     Stien VERSTAPPEN                                                                                       1993  V           ALG             KSAM     40:01

77     Wolf NUIJTEN                                                                                                 2006  M          ALG             ZEPP       40:03

78     Rania BOUDHINA                                                                                          2004  V           ALG             KAM       40:08

79     Stien VOETS                                                                                                      2004  V           ALG             KSA         40:08

80     Kaat BRACKENIERS                                                                                       1996  V           ALG                              40:13

81     Ilse CLAES                                                                                                          1979  V           ALG                              40:23

82     An THOMAS                                                                                                      1984  V           ALG                              40:25

83     Roeland VAN DEN BROECK                                                                      1984  M          ALG                              40:25

84     Marilou DIERICKX                                                                                        2009  V           ALG             NA           40:41

85     Anton DIERICKX                                                                                            1978  M          ALG             NA           40:41

86     Anja VERTONGEN                                                                                          1970  V           ALG                              40:51

87     Lena VAN HECKEN                                                                                        2005  V           ALG             NA           41:15

88     Anouk VANCLEYNENBREUGELSKI                                                        1971  V           ALG                              41:15

89     Rochailo VREDE                                                                                             2010  M          ALG             PARK      41:23

90     Marc VAN VLEM                                                                                             1959  M          ALG             NA           41:26

91     Eddy DRIESEN                                                                                                 1955  M          ALG             NA           41:33

92     Senne BRANDS                                                                                               2008  M          ALG             GUID      41:45

93     Jeroen WYNEN                                                                                               1980  M          ALG             NA           41:47

94     Emiel ALBERS                                                                                                  2007  M          ALG             NA           42:13

95     Steven ALBERS                                                                                                1965  M          ALG                              42:15

96     Katja COP                                                                                                          1976  V           ALG                              42:44

97     Elke HAVEN                                                                                                       1985  V           ALG                              42:44

98     Fleur VINGERHOETS                                                                                    2009  V           ALG             KOR        42:57

99     Bart SOMERS                                                                                                   1973  M          ALG             NA           43:00

100  Chloë OLIVIERS                                                                                              2007  V           ALG             BOLS      43:00

 

101  Bert JANSEN                                                                                                     1987  M          ALG             NA           43:08

102  Age NAGELS                                                                                                      1992  V           ALG                              43:55

103  Lut CLEYS                                                                                                           1963  V           ALG             NA           44:39

104  Lotte DAESELEIRE                                                                                         1994  V           ALG                              44:39

105  Louis WOUTERS                                                                                             2008  M          ALG                              45:57

106  Regine D’HONDT                                                                                           1967  V           ALG                              46:18

107  Pierre WOUTERS                                                                                           1951  M          ALG                              46:22

108  Maxine DUPONT                                                                                           2007  V           ALG             NA           46:48

109  Jytte VERSTUYFT                                                                                            2006  V           ALG                              48:16

110  Kate SOMMER                                                                                                 1984  V           ALG                              57:29

111  ELLEN D HOOGHE                                                                                         1971  V           ALG             MAYE     57:35

 

Resultaten Sportieve Ronde – 3 rondes (9 km)

 

1        Tomas BJURSTRÖM                                                                                  1987  M          ALG             NA           30:02

2        Kevin KENNIS                                                                                               1991  M          ALG             OLSE       30:46

3        Marco MAERTEN                                                                                        1970  M          ALG             DUFF      33:49

4        Peter PINXTEREN                                                                                       1960  M          ALG             NA           33:52

5        Mario VAN HECKEN                                                                                  1980  M          ALG             NA           35:26

6        Zeno WUYTS                                                                                                 2004  M          ALG             SGOL      35:30

7        Kristoffel WUYTS                                                                                       1977  M          ALG             SGOL      35:30

8        Noach DE GUCHT                                                                                      2001  M          ALG             NA           35:36

9        Martijn ROELEN                                                                                         1991  M          ALG             BVAC      35:58

10     Jeroen VRINTS                                                                                             1985  M          ALG             NA           35:59

11     Arnoud SNEIJERS                                                                                       1974  M          ALG             ZEPP       36:03

12     Matthias VAN CAMPEN                                                                          1990  M          ALG             DV           36:16

13     Koen RENIER                                                                                                1971  M          ALG             SGOL      37:12

14     Robert DIERCKX                                                                                         1957  M          ALG             NA           38:06

15     Bert SCHYVENS                                                                                           1978  M          ALG             NA           38:15

16     Bruno PAUWELS                                                                                        1986  M          ALG                              38:37

17     Maarten WEYN                                                                                           1981  M          ALG             ATRI        38:41

18     Marlies VERMEEREN                                                                                1986  V           ALG             ABES       38:42

19     Dieter PAUWELS                                                                                        1991  M          ALG                              39:18

20     Maarten VAN ROEY                                                                                   1987  M          ALG                              39:43

21     Lode SOMERS                                                                                              2005  M          ALG             NA           40:02

22     Kurt VAN SOOM                                                                                         1977  M          ALG             NA           40:12

23     Henk GENBRUGGE                                                                                    1970  M          ALG             NA           40:13

24     Nick HERMANS                                                                                           1989  M          ALG                              40:45

25     Christof BERTHOLET                                                                                1981  M          ALG             NA           41:22

26     Glenn CORENS                                                                                            1987  M          ALG             NA           41:41

27     Kenny VAN PUT                                                                                          1992  M          ALG             NA           41:53

28     Remco DE PRÉ                                                                                             1982  M          ALG             NA           41:57

29     Koen DAEMS                                                                                                1970  M          ALG             FARO      41:57

30     Tom DE POOTER                                                                                         1980  M          ALG             NA           41:59

31     Maarten DE GOEY                                                                                      1977  M          ALG                              42:22

32     Sabine LAMBERS                                                                                        1976  V           ALG                              42:55

33     Marc VAN GEEL                                                                                           1960  M          ALG             BEER       42:57

34     Stein DOMBRECHT                                                                                   1991  M          ALG                              43:25

35     Vincent VAN AVERBEKE                                                                         1995  M          ALG                              43:25

36     Mathias SMITS                                                                                            1973  M          ALG             TAND     43:49

37     Eli SMET                                                                                                          1979  M          ALG             NA           43:52

38     David DE WEYER                                                                                        1974  M          ALG             NA           44:09

39     Bart BERGEN                                                                                                1970  M          ALG             NA           44:24

40     Lemmy VAN GAEVER                                                                               1999  M          ALG             NA           44:41

41     Casper PARTOENS                                                                                     2005  M          ALG             ABES       44:51

42     Michael DUPON                                                                                         1969  M          ALG             NA           44:55

43     Joost LUYTEN                                                                                               1976  M          ALG             TAND     45:04

44     Anton MERCELIS                                                                                        1991  M          ALG                              45:10

45     Maarten WACKERGHOM                                                                      1976  M          ALG             NA           45:31

46     Bode MEERS                                                                                                 2007  M          ALG             NA           45:34

47     Nadia FREDRIX                                                                                            1969  V           ALG             NA           45:36

48     Dirk KEERSMAEKERS                                                                                1965  M          ALG             NA           45:36

49     Anna MASSART                                                                                           2003  V           ALG             ABES       45:40

50     Arthur TERLAEKEN                                                                                    2006  M          ALG             ABES       45:58

 

51     Siebe MICHIELSEN                                                                                    2006  M          ALG                              45:59

52     Jo MICHIELSEN                                                                                           1975  M          ALG                              46:05

53     Laurens LEURS                                                                                            1964  M          ALG             NA           46:05

54     Jan KONINGS                                                                                               1977  M          ALG             NA           46:21

55     Joris POTTERS                                                                                              1974  M          ALG             NA           46:21

56     Hans VAN LINT                                                                                            1975  M          ALG             TAND     46:28

57     Didier GHEWY                                                                                             1977  M          ALG                              46:29

58     Johan SUETENS                                                                                           1960  M          ALG                              46:33

59     Rudi MAHIEU                                                                                               1957  M          ALG             NA           46:37

60     Tine GOYVAERTS                                                                                        1978  V           ALG             DV           46:40

61     Tom JONKERS                                                                                              1985  M          ALG                              46:44

62     Luc SCHOENMAKERS                                                                               1962  M          ALG                              46:46

63     Gert-jan VERHEIJEN                                                                                 1990  M          ALG                              46:47

64     Dirk VAN DER SANDEN                                                                           1971  M          ALG             ABES       47:00

65     Sven COOREMANS                                                                                    1970  M          ALG             NA           47:11

66     Marie HELLEMANS                                                                                    2000  V           ALG             ABES       47:21

67     Koen VERBRUGGEN                                                                                 1963  M          ALG             NA           47:52

68     Gert TRUYENS                                                                                              1968  M          ALG                              48:06

69     Ilse VAN HERTBRUGGEN                                                                        1966  V           ALG             NA           48:06

70     Jordy FIERS                                                                                                   1991  M          ALG                              48:35

71     Sandy DAEMS                                                                                              1999  V           ALG             JOZE       49:00

72     Luc SIERENS                                                                                                  1967  M          ALG                              49:00

73     Martin AERTS                                                                                               1986  M          ALG             NA           49:17

74     Pepijn HOPPENBROUWERS                                                                2007  M          ALG                              49:23

75     Dries VAN DYCK                                                                                          1991  M          ALG                              49:24

76     Danny HÉROUFOSSE                                                                                1969  M          ALG             ABES       49:26

77     Isabel BOENNE                                                                                            1965  V           ALG             NA           50:17

78     Tineke CALLANT                                                                                         1980  V           ALG             NA           50:39

79     Sandra BRUYERE                                                                                        1966  V           ALG             ABES       50:42

80     Petra RAMPART                                                                                          1973  V           ALG             ABES       50:42

81     Henk JOPPEN                                                                                               1963  M          ALG                              51:02

82     Sarah OSTYN                                                                                                 1986  V           ALG                              51:28

83     Rob BEYSEN                                                                                                  1968  M          ALG             NA           51:30

84     Bart WAUTERS                                                                                            1970  M          ALG                               51:30

85     Nele VAN DEN BRANDE                                                                          1983  V           ALG             NA           51:32

86     Lien MANDERS                                                                                            1985  V           ALG                              51:32

87     Wout DIERICKX                                                                                          2004  M          ALG             SGOL      51:34

88     Elias DERMAUT                                                                                           2004  M          ALG             NA           51:34

89     Griet DAEMS                                                                                                1969  V           ALG             NA           51:40

90     Steven TERLAEKEN                                                                                    1969  M          ALG             NA           51:42

91     Pim HOPPENBROUWERS                                                                      1982  M          ALG             NA           51:50

92     Geert VAN GASSEN                                                                                   1971  M          ALG                              51:58

93     Sven SCHEURWEGEN                                                                              1974  M          ALG             NA           51:58

94     Patrick VERHEIJEN                                                                                    1970  M          ALG             NA           52:20

95     Floris BUYTAERT                                                                                         2005  M          ALG             NA           52:27

96     Wim DERMAUT                                                                                          1974  M          ALG             NA           52:36

97     Sofie MORTELMANS                                                                                 1978  V           ALG             NA           52:40

98     Marleen ENKELS                                                                                         1972  V           ALG             NA           53:04

99     Ingrid DE STAEBEL                                                                                     1968  V           ALG             ABES       53:20

100  Jelle SIERENS                                                                                                2004  M          ALG             NA           53:24

 

101  Patricia LOENE                                                                                            1968  V           ALG             NA           53:24

102  Nils PEETERS                                                                                                 1975  M          ALG                              53:35

103  Erik HENDERIECKX                                                                                    1956  M          ALG             NA           54:30

104  Geert MALDOY                                                                                            1962  M          ALG             NA           45:31

105  Els ROELS                                                                                                        1963  V           ALG             ABES       54:31

106  Axel VAN CAUWENBERG                                                                       1969  M          ALG                              54:37

107  Sofie REYNS                                                                                                   1974  V           ALG                              54:54

108  Marc VAN DRIESSCHE                                                                             1963  M          ALG             SGOL      55:04

109  Leen DE WULF                                                                                             1983  V           ALG                              55:43

110  Orfeas KOULOURIS                                                                                   2006  M          ALG             ZEPP       55:54

111  Pascale VAN GENECHTEN                                                                      1966  V           ALG             NA           57:06

112  Danielle VAN HERTUM                                                                           1966  V           ALG                              57:06

113  Valerie BAUWENS                                                                                     1975  V           ALG                              57:29

114  Martine MOTTIE                                                                                         1964  V           ALG             NA           57:35

115  Eusebio COOREMAN                                                                                2009  M          ALG             NA           57:40

116  Hans ZAUGG                                                                                                 1956  M          ALG             NA           57:46

117  Jente VINGERHOETS                                                                                2007  M          ALG             NA           58:41

118  Christel DE VUYST                                                                                     1983  V           ALG             KORG     58:41

119  Leo DELEU                                                                                                     1954  M          ALG             NA           61:39

120  Doris BOSMANS                                                                                         1956  V           ALG                              64:00

121  Martine VAN DYCK                                                                                   1957  V           ALG             NA           66:01

122  Mike KESSELS                                                                                               1959  M          ALG             NA           66:01

123  Tika VAN CAMPENHOUT                                                                        2006  V           ALG             ZEPP       66:24

124  Silje HANSSEN                                                                                             2006  V           ALG                              66:27

125  Jorn HANSSEN                                                                                             1971  M          ALG                              66:30

126  Tim VAN MEERSSCHE                                                                              1988  M          ALG             ELIG        70:45

127  Jens DE WINTER                                                                                         1989  M          ALG                              70:45