Uitslagen 2018

Hoewel we de Ronde van Mortsel-dorp hebben opgevat als een niet-competitieve loop, hebben we bij de sportieve ronde wel tijden geregistreerd, zodat alle lopers hier hun aankomsttijd kunnen terugvinden.

Let wel : de tijden werden geregistreerd volgens het aantal rondjes dat gekozen werd bij inschrijving.  Indien bepaalde lopers toch meer of minder rondjes hebben gelopen dan oorspronkelijk voorzien, staan ze toch ingedeeld volgens het aantal rondjes bij registratie.

Jammer genoeg hebben een aantal deelnemers wel een startnummer afgehaald, maar dit niet laten registeren aan de inschrijvingstafel.  Van hen hebben we dus geen gegevens.  Mocht je gestart zijn met één van de volgende nummers, stuur dan even je contactgegevens en het startnummer door via het contactformulier, dan voegen we je toe aan de uitslag.

2486 – 2487 – 2488 – 2489 – 2491 – 3468 – 3499

Mocht je toch een foutje merken in de aankomsttijden (foute tijd, foute naam, verkeerd aantal rondes), laat ons dan zeker eveneens iets weten, dan passen we het zo snel mogelijk aan.

Een dikke merci aan de vele vrijwilligers, en in het bijzonder aan de ploeg van de inschrijvingen / tijdsregistratie !

 

Resultaten Sportieve ronde – 1 ronde (3 km)

1 Stef ROMBOUT 2002 M 11:39
2 Nattan DE GUGHT 2003 M 12:01
3 Ilian CASIER 2004 M 12:49
4 Maaike REYNAERT 2008 V 14:51
5 Jim DE MEY 1962 M 15:09
6 Ferre SCHEURWEG 2009 M 15:16
7 Jeroen ROMMENS 1991 M 15:18
8 Tess VOLCKAERTS 1991 V 15:18
9 Thomas VAN DAELE 2000 M 15:25
10 Kathleen JACOBS 1992 V 15:27
11 Yari VERVOORT 2005 M 15:31
12 Doedoe LUYTEN 2007 M 16:02
13 Brecht GALLE 1971 M 16:02
14 Galle STORM 2009 M 16:02
15 Ward VAN DEN BROEk 2008 M 16:06
16 Marjolein DANIELS 2002 V 16:34
17 Maxim ROBARD 2009 M 16:35
18 Nestor COOREMAN 2009 M 16:39
19 Steven JACOBS 1964 M 16:42
20 Sofie JACOBS 1996 V 16:55
21 Tinne VAN DE VREKEN 1989 V 16:55
22 Lieve VAN BELLE 1966 V 17:15
23 Quinten MATHY 2004 M 17:37
24 Elena VAN LAEKEN 2006 V 17:38
25 Christof VAN LAEKEN 1977 M 17:40
26 Norbert LAUWERYS 1949 M 17:42
27 Armando VAN KELST 2006 M 17:46
28 Vic FAES 1949 M 17:58
29 Anaïs MAHO 2004 V 18:03
30 Joran HERTOGS 2005 M 18:23
31 Taha EL ATRASSI 2007 M 18:27
32 Emma VAN LANDEGHEM 2002 V 18:38
33 Emma ROMELART 2002 V 18:38
34 Naoufal AMRI 2004 M 18:43
35 Stef BRIJS 1996 M 18:48
36 Saar BUTS 2004 V 19:01
37 Lars PUTTENEERS 1981 M 19:15
38 Ivo CAREMANS 1977 M 19:30
39 Laura DEGENAERS 2004 V 19:31
40 Rein VOETS 2018 V 20:02
41 Gwen VERBIST 1987 V 20:12
42 Joris PEETERS 1984 M 20:14
43 Lynn GEYSEMANS 2004 V 20:18
44 Lynn PINXTEREN 1997 V 20:22
45 Margot STAS 2005 V 20:22
46 Kato LOURDON 2005 V 20:55
47 Jolien MASURE 2005 V 20:56
48 Sara GEYSEMANS 2007 V 21:03
49 Lene VUCETIC 2005 V 21:03
50 Stien VETS 2004 V 21:06
51 Godelieve VAN OTTERDIJK 1958 V 21:09
52 Kristin VAN BADEN 1966 V 21:11
53 Bart SOMERS 1973 M 21:12
54 Marijke DEKEYSER 1972 V 21:27
55 Danielle VERBIST 1962 V 21:27
56 Noah HILLEMANS 2011 M 21:40
57 Inge DOM 1966 V 21:54
58 Filip DENIS 1978 M 21:56
59 Jana DENIS 2005 V 21:58
60 Sandra STEVENS 1976 V 22:20
61 Doris BOSMANS 1956 V 22:24
Tim TROCH 1989 M 22:30
62 Emma DE MEY 1997 V 22:34
63 Lenie ARTS-STEMPHER 1950 V 22:40
64 Kaat VAN TILBURG 2005 V 23:14
65 Lemmy VAN GAEVER 1999 M 23:14
66 Noor PIRON 2006 V 23:14
67 Lieze SIPS 2006 V 23:24
68 Age NAGELS 1992 V 23:59
69 Dana FRANCKEN 1998 V 24:11
70 Lorenz LIVENS 1999 M 24:11
71 Melissa TSAROUMIS 1966 V 24:18
72 Birgit BERKVENS 1966 V 24:25
73 Estée PARDO 2004 V 24:39
74 Annelies GEENS 1966 V 27:16
75 Luca VICTORIA SERRA 2012 M 28:05
76 Isabelle VANDEPUT 1974 V 28:05
77 Max GREGORY 2008 M 28:15
78 Cas HONINS 2007 M 28:15
79 Kathleen DOM 1966 V 32:51
80 Ronald RENNE 1975 M 40:59
81 Abderrahaman BEN AZZA 2011 M 42:23

Resultaten Sportieve ronde – 2 rondes (6 km)

2 Thibeau BASTIEN 1996 M 22:34
3 Anton  LECOMTE 1985 M 23:30
4 Silje HANSEN 2006 V 23:34
5 Dries SWOLFS 1994 M 24:26
6 Flor HENDRIX 2004 M 24:31
7 Lyam DRIESEN 2011 M 25:05
8 Tine JANSSEN 1978 V 25:10
9 Orion JACOBS 1995 M 25:38
Eli SMET M 26:30
10 Anton DIERICKX 1978 M 26:44
11 Lode SOMERS 2005 M 26:50
12 Paul CAERS 1967 M 26:55
13 Diego CUYPERS 1994 M 28:15
14 Bart VERLINDEN 1975 M 28:38
15 Peter SMOL 1979 M 29:14
16 Kristine DE VOS 1985 V 29:17
17 Josse HUYBRECHTS 1998 M 29:36
18 Regine  DHONDT 1967 V 30:26
19 Jelle SIERENS 2004 M 30:35
20 Daan CALLENS 2004 M 30:37
21 Tom SCHELLEKENS 1974 M 30:40
22 Maxime AGBODJINOU 2004 M 30:43
23 Lander VAN DEN ACKERVEKEN 2004 M 30:50
24 Liesbet BOEYKENS 1987 V 30:59
25 Florian BOONS 1997 M 31:09
26 Hamza BEN AZZA 2008 M 31:10
27 Ruben BARREMANS 1984 M 31:26
28 Jente VINGERHOETS 2007 V 31:55
29 Geert VOETS 1972 M 32:23
30 Bo PAUWELS 2008 M 32:26
31 Curt VAN BOGAERT 1980 M 32:42
32 Harrie STEMPHER 1950 M 33:09
33 Eddy VAN DEN ACKERVEKEN 1951 M 33:12
34 Sid ROELS 2007 V 33:12
35 Pepijn HOPPENBROUWERS 2007 M 33:12
36 Merel SNIJDERS 2018 V 33:28
37 Sam WILLIAME 2004 M 33:33
38 Jelle CANNAERTS 1986 M 33:42
39 Jente BOSMANS 1995 V 33:42:00
40 Vincent VAN OECKEL 2006 M 34:16:00
41 Senne VAN OS 2007 M 34:20:00
42 Nathalie PROOST 1986 V 34:27:00
43 Filip UYTTERSPROT 2007 M 34:36:00
44 Stien VOETS 2004 V 34:39:00
45 Matthew HOUTPUT 1996 M 34:47:00
46 Leen VAN BREMPT 1946 V 34:49:00
47 Anais PIROT 2004 V 34:49:00
48 Elias DERMAUT 2004 M 34:49:00
49 Bart PARTOENS 1974 M 34:59:00
50 Eva PARTOENS 2007 V 35:04:00
51 Chryster AERTS 1976 M 35:12:00
52 Fleur VINGHERHOETS 2009 V 35:12:00
53 bORIS PETERMANS 2010 M 35:12:00
54 Christel DE VUYST 1983 V 35:15:00
55 Pieter JACOBS 1995 M 35:16:00
56 Griet DAEMS 1969 V 35:39:00
57 Skrolan VERMERSCH 1992 V 35:39:00
58 Sem VANDENBROECK 2009 M 35:48:00
59 Tadeusz PEETERMANS 2008 M 35:48:00
60 Wilfried HOUTPUT 1967 M 36:02:00
61 Peter PINXTEREN 1960 M 36:05:00
62 Tine PINXTEREN 2001 V 36:05:00
63 Tina VAN DEN PUT 1974 V 36:09:00
64 Julie VAN DEN BERGH 1990 V 36:09:00
65 Jeroen HINDERDAEL 1992 M 36:15:00
66 Peter VAN AELST 1974 M 36:24:00
67 Cindy SUYS 1991 V 36:24:00
68 Eline VAN GOETHEM 1992 V 36:24:00
69 Jorn HANSEN 1971 M 36:31:00
70 Jander BLOMMAERT 2008 M 36:50:00
71 Frank VAN DEN BROECKE 1960 M 37:01:00
72 Linde HOUSEN 2001 V 37:09:00
73 Kim PINXTEREN 1995 V 37:27:00
74 Nico TROCH 1986 M 37:27:00
75 Emma DE BOECK 2001 V 37:27:00
76 Sofie REYNS 1974 V 37:27:00
77 Robine BEETS 2007 V 37:27:00
78 Sofie ADRIAENSENS 1989 V 37:33:00
79 Nele BOEYKENS 1984 V 37:36:00
80 Eddy DRIESSENS 1955 M 37:56:00
81 Toon VERNIEUWE 2000 M 38:05:00
82 David DOCX 2006 M 38:07:00
83 Debby VAN GAEVER 1986 V 38:16:00
84 Bjarmi BOUWMEESTER 2008 M 38:27:00
85 Kenny PHILIPPE 2001 M 38:35:00
86 Sam VERHEYEN 1996 M 38:50:00
87 Herman EVERAERT 1951 M 38:50:00
88 Hilde DE BELDER 1962 V 38:50:00
89 Ellen VAN DE BRANDE 1981 V 39:05:00
90 Merel HOUSEN 2003 V 39:39:00
91 Eddy DRIESEN 1955 M 39:50:00
92 Marc VAN VLEM 1959 M 39:50:00
93 Gwenda GAUBLOMME 1985 V 40:51:00
94 Bianca SOMERS 1978 V 40:54:00
95 Dylan WACKERGHOM 2002 M 40:54:00
96 Martien LEUNEN 1973 V 40:54:00
97 Annelies ULENERS 1994 V 41:32:00
98 Guy FIERENS 1993 M 41:32:00
99 Anne-Sophie ENGELEN 1995 V 41:32:00
100 Anouk VANCLEYNENBREUGELSKI 1971 V 42:00:00
101 Yani VERDONCK 2004 V 42:03:00
102 Ilse DE GREEF 1962 V 42:15:00
103 Maxine DUPONT 2007 V 42:23:00
104 Veerle JAEKEN 1968 V 42:57:00
105 Mira VAN HECKEN 2009 V 44:01:00
106 Sven SCHEURWEGEN 1974 M 44:02:00
107 Laura LAMBIN 1989 V 44:20:00
108 Gert DE GROOTE 1990 M 44:20:00
109 Jeroen WYNEN 1980 M 45:38:00
110 Senne BRANDS 2008 M 45:38:00
111 Emiel ALBERS 2007 M 46:00:00
112 Steven ALBERS 1965 M 46:00:00
113 Pierre WOUTERS 1951 M 47:10:00
114 Kamiel VAN AELST 2005 M 47:33:00
115 Liloe VAN LOOVEREN 2009 V 48:10:00
116 Reese BAETELS 2008 V 48:10:00

Resultaten Sportieve ronde – 3 rondes (9 km)

1 Julien CALANDREAU 1987 M 28:35:00
2 Tomas BJURSTROM 1987 M 29:56:00
3 Marc VAN GEEL 1960 M 31:46:00
4 Louis VANROY 2007 M 33:00:00
5 Zeno WUYTS 2004 M 33:24:00
6 Erik CALUWAERTS 1976 M 34:02:00
7 Mario VAN HECKEN 1980 M 34:17:00
8 Maarten VERBANDT 1991 M 35:09:00
9 Toni BOUWENS 1979 M 35:29:00
10 Koen RENIER 1971 M 35:29:00
11 Jitse BORN 1998 M 35:35:00
12 Bernd ANNAERT 1987 M 35:52:00
13 Marnix THIELMAN 2001 M 36:27:00
14 Anton MERCELIS 1991 M 36:31:00
15 Bruno PAUWELS 1986 M 36:31:00
16 Jasper VERBANDT 1992 M 37:08:00
17 Jeroen VRINTS 1985 M 38:15:00
18 Kenny VAN PUT 1992 M 38:20:00
19 Stijn WINNELINCKX 1985 M 38:27:00
20 Marlies VERMEEREN 1986 V 38:30:00
21 Dries VERSTRINGE 1994 M 38:43:00
22 Jonas SCHELDEMAN 2003 M 38:46:00
23 Nick HERMANS 1966 M 38:48:00
24 Maarten VAN ROEY 1987 M 38:50:00
25 Casper PARTOENS 2005 M 38:50:00
26 Henk GENBRUGGE 1970 M 40:12:00
27 Liam VAN LOON 2002 M 40:35:00
28 Wouter VAN BEIRENDONCK 1974 M 40:45:00
29 Bert SCHYVENS 1978 M 41:00:00
30 Bart BERGEN 1970 M 42:37:00
31 Luc PHILIPPE 1969 M 42:40:00
32 Bode MEERS 2007 M 42:55:00
33 Rudi MAHIEU 1957 M 43:20:00
34 Goedele MULKERS 1962 V 43:26:00
35 Wout ULENERS 2002 M 43:38:00
36 Glenn CORENS 1987 M 43:58:00
37 Joyce LEMOINE 1987 V 44:20:00
38 Jasper DEHAEN 1989 M 44:20:00
39 Jasper MATHY 2000 M 44:27:00
40 Mohamed BEN AZZA 1981 M 44:42:00
41 Koen GEENS 1993 M 44:47:00
42 Tom JONKERS 2018 M 44:47:00
43 Hans VAN LINT 1975 M 44:47:00
44 Michael DUPON 1969 M 45:02:00
45 Sebastien FARINOTTI 1979 M 45:33:00
46 Florimon UYTTERSPROT 2007 M 45:51:00
47 Dirk KEERSMAEKERS 1965 M 45:54:00
48 Nadia FREDRIX 1969 V 45:54:00
49 Vera VANDELOO 1966 V 45:58:00
50 Laurens LEURS 1964 M 46:11:00
51 Josip PETER 1974 M 46:44:00
52 Allison ELISE 1996 V 47:11:00
53 Gert-jan VERHEIJEN 1990 M 47:15:00
54 Patrick DE MEYER 1958 M 47:18:00
55 Annelies REITER 1954 V 47:45:00
56 Danny HEROUFOSSE 1969 M 47:46:00
57 Steven BRUYNDONCKX 1975 M 47:55:00
58 Andy BOUDOLF 1979 M 48:38:00
59 Joachim AERTS 1993 M 48:38:00
60 Wannes VAN LINT 2007 M 49:00:00
61 Tim TORFS 1976 M 49:39:00
62 Dieter PAUWELS 1991 M 49:39:00
63 Max WEILER 2006 M 50:11:00
64 Luc SIERENS 1967 M 50:22:00
65 Swa VERCAMMEN 1961 M 50:26:00
66 Rob BEYSEN 1966 M 50:28:00
67 Eline PETITJEAN 1966 V 50:28:00
68 Stefaan VAN QUAELLE 1966 M 50:28:00
69 Kris BROECKX 1975 V 50:40:00
70 Wout DIERICKX 2004 M 50:45:00
71 Sofie SCHOETERS 1970 V 50:57:00
72 Silke DAEMS 2002 V 51:00:00
73 Sandy DAEMS 1999 V 51:02:00
74 Geert LAUWERS 1969 M 51:25:00
75 Sven COOREMANS 1970 M 51:25:00
76 Daans STORMS 1992 M 51:33:00
77 Walter  DURE 1961 M 51:42:00
78 Annemie VAN DEN EYNDE 1974 V 52:05:00
79 Jordy FIERS 1991 M 52:18:00
80 Xandra VAN MEEL 1971 V 52:33:00
81 Delphine DEPONDT 1972 V 52:33:00
82 Els ROELS 1963 V 52:39:00
83 Marie-christine VAN ROOY 1962 V 52:39:00
84 Ilse VAN HEESTER 1959 V 53:24:00
85 Henk JOPPEN 1963 M 53:36:00
86 Wim BAL 1980 M 53:37:00
87 Nathalie VERMEIRE 1981 V 53:37:00
88 Lemmy VAN GAEVER 1997 M 53:58:00
89 Joline BRUYNDONCKX 2004 V 54:17:00
90 Karen BROUWERS 1976 V 54:25:00
91 Glen FLOREN 1974 M 54:25:00
92 Peter VERRETH 1964 M 54:42:00
93 Erik HENDERIECKX 1956 M 54:45:00
94 Caroline DE VOCHT 1982 V 54:47:00
95 Winni DE HAES 1984 V 54:47:00
96 Christy NAUDTS 2018 V 54:52:00
97 Patricia COENE 1998 V 55:02:00
98 Helen CORREWYN 1968 V 55:04:00
99 Castor MAERTENS 2011 M 55:04:00
100 Naomi STABEL 1995 V 55:27:00
101 Kristin EMBREGHTS 1971 V 55:27:00
102 Danny VERTRIEST 1965 M 55:33:00
103 Ingrid DE STAEBEL 1968 V 55:48:00
104 Melissa PANIER 1983 V 56:04:00
105 Jan MAES 1987 M 56:25:00
106 Miller ONKELINX 2009 M 57:45:00
107 Rares PISCUPU 2006 M 57:45:00
108 Aaron SNEIJERS 2011 M 58:37:00
109 Arnoud SNEIJERS 2011 M 58:37:00
110 Bianca DE JAEGHER 1979 V 61:01:00
111 Martine MOTTIE 1964 V 61:01:00
112 Elena MAERTENS 2008 V 61:20:00