Uitslagen 2016

Hoewel we de Ronde van Mortsel-dorp hebben opgevat als een niet-competitieve loop, hebben we bij de sportieve ronde wel tijden geregistreerd, zodat alle lopers hier hun aankomsttijd kunnen terugvinden.

Let wel : de tijden werden geregistreerd volgens het aantal rondjes dat gekozen werd bij inschrijving.  Indien bepaalde lopers toch meer of minder rondjes hebben gelopen dan oorspronkelijk voorzien, staan ze toch ingedeeld volgens het aantal rondjes bij registratie.

Jammer genoeg hadden een aantal lopers onderweg hun nummer verloren, zodat we van hen de tijd niet konden registreren.

Een dikke merci aan de vrienden van ABES die instonden voor de tijdsregistratie, en een dikke proficiat aan alle lopers !

 

Sportieve ronde – 3 kilometer

1             Tim ONGENA                                                 1994    M                            11:49

2            Alex DE WEIRDT                                            2000    M    STJO              12:07

3            Vincent THIELMAN                                        1998    M    NA                   12:25

4            Wiebe SNIJDERS                                          2002    M                            12:29

5            Ayoub ELSHOUCA                                           2000    M    STJO              12:40

6            Marnix THIELMAN                                        2001    M    ABES               12:43

7            Jakub LUYKX                                                  2001    M    STJO              12:57

8            Wail BEZZAH                                                 2006    M    STJO              13:12

9            Augustin THIRÉ                                              2001    M    VTI ZAND       13:19

10           Nick HENDRICKX                                           2000    M    STJO              13:25

11           Ben VERLEYEN                                               2001    M    STJO              13:26

12           Jasper MATHY                                               2000    M    KSA                 13:28

13           Enko WALDUKAT                                            2001    M    NA                   13:42

14           Mohamed BOUTRISSA                                    2004    M    STJO              13:44

15           Milan VERMYLEN                                           2005    M    STJO              13:48

16           Robin CONVENS                                             2003    M    NA                   14:08

17           Nick JOOSENS                                              1995    M    D&V                 14:08

18           Rahman KAMBERI                                            2004    M    TAND              14:09

19           Max PAUWELS                                               2002    M    KAM                14:25

20          Simon SCHEERS                                             2002    M    SGOL              14:31

21           Gianni STRYMANS                                         2001    M    STJO              14:31

22          Ahmed NIYAZOV                                            2001    M    STJO              14:40

23          Steven DIMAILIG                                           2001    M    STJO              14:46

24          Noor HORREVORST                                       2004    V     ABES               14:46

25          Bart VAN DAELE                                            1998    M    NA                   14:50

26          Silke DAEMS                                                  2002    V     ABES               15:01

27          Emma PIRON                                                  2002    V     NA                   15:01

28          Ronan AH MUNN                                             2005    M    DE TADEM      15:01

29          Jasper REYNAERT                                          2005    M    TAND              15:14

30          Keano LOOSEN                                               2001    M    STJO              15:18

31           Pepijn HOPPENBROUWERS                            2007    M                            15:20

32          Simon DE GEUS                                              1998    M    UA                   15:24

33          Martin THIRÉ                                                 2001    M    VTI ZAND       15:29

34          Kobe MICHIELSEN                                         2008    M                            15:40

35          Jasper DE WEERDT                                        2002    M    D&V                 15:44

36          Walter DURÉ                                                  1961    M                            15:45

37          Merel SNIJDERS                                           2005    V     NA                   15:45

38          Vincent VAN OECKEL                                     2006    M    AVKA               15:53

39          Felix ROELS                                                   2005    M                            15:56

40          Milan YEKEH DEHGAN                                   2006    M    STJO              15:56

41           rik SMEETS                                                   2000    M    STJO              16:00

42          Mats GEYSEN                                                 2003    M                            16:12

43          Lotje ROMELART                                            2005    V     KSA                 16:13

44          Diego VERMYLEN                                           2005    M    TAND              16:20

45          Mohamed ATTOUMI                                       2000    M    STJO              16:20

46          Steven JACOBS                                              1964    M                            16:23

47          Siebe FIEREMANS                                         1999    M                            16:25

48          Bart STEIN                                                    1986    M    NA                   16:25

49          Jill SIMONS                                                  2001    V     KABE               16:27

50          Xavi VAN LEEKWIJCK                                   2001    M                            16:31

51           Yoni VERDONCK                                             2004    V     KOKO              16:36

52          Danny WINKELMANS                                     1969    M    DV                   16:40

53          Janne VAN HOOYDONK                                 2004    V                            16:41

54          Sam WILLIAME                                             2004    M    GTI                 16:41

55          Imrane EL JATTARI                                       2001    M    STJO              16:46

56          Jens HENDRICKX                                           2002    M    NA                   17:00

57          jasmijn STOFFELS                                         2004    V     STJO              17:01

58          Bart SOMERS                                                 1973    M    NA                   17:05

59          An LEURS                                                       1993    V     NA                   17:05

60          Michiel D’HAESE                                           1981    M                            17:15

61           Igor CONVENS                                               1969    M    NA                   17:18

62          Emma ROMELART                                           2002    V     KSA                 18:01

63          Jan ADAMS                                                    1966    M                            18:20

64          Noor PIRON                                                    2006    V     LIEVEGEV       18:20

65          Christy NAUDTS                                            1975    V                             18:20

66          Tine ZWAENEPOEL                                        1977    V                            18:44

67          Tine PINXTEREN                                            2001    V     ABES               18:53

68          Jelle COEN                                                     2005    M    TAND              19:10

69          Naobi VAN DE VEN                                        2006    V     NA                   19:13

70          Nestor COOREMAN                                        2005    M    ZEPP                19:14

71           Joppe VANWETSWINKEL                             2001    M    D&V                 19:14

72          Ilana MISTIAEN                                            2005    V     TAND              19:37

73          Wim DURÉ                                                      1951    M                            19:40

74          Nelle SNIJDERS                                            2008    V     NA                   19:52

75          Maya MERTENS                                              1977    V                            19:52

76          Ada SOMERS                                                  2003    V                            19:55

77          Tadeusz PEETERMANS                                    2008    M    ZEPP                20:10

78          Maxim ROBARD                                              2009    M    STJO              20:11

79          Dylan WACKERGOM                                        2002    M    STJO              20:29

80          Lynn PINXTEREN                                            1997    V     NA                   20:24

81           Marleen DURÉ                                                 1960    V                            20:24

82          Steven ALBERS                                               1965    M                            20:26

83          Kyra VAN OOSTVELDT                                  1982    V     KAM                20:26

84          Lucas TAPIA CASTRO                                    2006    M    ZEPP                20:26

85          Valerie BAUWENS                                         1975    V                            20:26

86          Nele STED                                                      1988    V                            20:27

87          Thomas VAN DE RYDT                                    1988    M                            20:27

88          Maria ROUDENKO                                          1999    V                            20:28

89          Merel HOUSEN                                              2003    V                            20:28

90          Hannah VAN HOOIJDONK                             2004    V                            20:29

91           Isadora ZINZEN                                             2004    V                            20:29

92          Kim JANSSENS                                             1976    V     NA                   20:30

93          Caroline DU MEUNIER                                    1979    V     NA                   20:32

94          Robbe WACKERGHOM                                     2000    M    STJO              20:50

95          Lien SELLESLAGHS                                       1989    V                            21:01

96          Niels VANDREPOL                                          2000    M    STJO              21:01

97          Lies VAN DE POEL                                         1992    V                            21:05

98          Evi ZAMAN                                                    1984    V                            21:07

99          Sabine DILLEN                                               1993    V                            21:28

100         Morgan DE MEESTER                                      2006    V     NA                   21:38

101         Sara HUYBRIGHS                                          1981    V     NA                   22:05

102         Marieke MISSCHAERT                                   1977    V     NA                   22:05

103         Steven SNIJDERS                                          1972    M    NA                   22:10

104         Marilou DIERICKX                                          2009    V     NA                   22:10

105         Greet COMPEERS                                            1979    V     NA                   22:30

106         Hellen BERGHMANS                                       2002    V                            25:00

107         Fleur WELLENS                                             2003    V                            25:00

 

 

Sportieve ronde – 6 kilometer

 

1        Rob MOYSON                                                      1999    M    SGOL              24:01

2            Tom CORBETT                                                1999    M    NA                   25:29

3            Alexander BALLY                                            1999    M    SGOL              26:48

4            Jolan WOUTERS                                            1993    M                            26:49

5            Lode SOMERS                                                 2005    M    NA                   27:55

6            Jonathan TACK                                                1986    M    STJO              27:56

7            Maarten MATTLE                                           1995    M    NA                   28:07

8            Reiner WILLEMSEN                                       1977    M    NA                   28:13

9            Jan PRAATS                                                   1967    M    NA                   28:13

10           Jesse ROELS                                                  2003    M    NA                   28:17

11           Milan WUYTS                                                2002    M    NA                   28:17

12           Jeroen HERREMANS                                      1987    M    STJO              28:17

13           Mathias AERTS                                               1999    M    NA                   29:02

14           Sofie GIERTS                                                 1979    V     NA                   29:11

15           Suzanna KENIS                                               1949    V                            29:15

16           Mans MEERS                                                   2005    M                            29:15

17           Tom SCHELLEKENS                                       1974    M    NA                   29:34

18           Vincent DOMEN                                              1989    M    STJO              29:39

19           Rudi VAN OECKEL                                          1966    M    NA                   29:53

20          Dwayne COURBOIN                                        1989    M    NA                   30:14

21           Jelle HEYMANS                                            1991    M    STJO              30:14

22          Dix NIEUWLAAT                                           1990    M    STJO              30:14

23          Jonas LOONTIENS                                        1995    M    NA                   30:14

24          Casper PARTOENS                                          2005    M    ABES               30:14

25          Siebe MICHIELSEN                                       2006    M                            30:15

26          Peter PINXTEREN                                           1960    M    NA                   30:36

27          Lotte ALLISON                                              1997    V     NA                   30:55

28          Arthur TERLAEKEN                                        2006    M    ABES               30:57

29          Brent VERHELST                                            1998    M    NA                   31:30

30          Inge MERTENS                                               1982    V                            31:31

31           Sandy DAEMS                                                 1999    V     JOZE              31:35

32          Elise ALLISON                                               1996    V     NA                   31:51

33          Mirte BOUTOS                                              2004    V                            32:06

34          Nils PEETERS                                                 1975    M                            32:22

35          Brigitte ANTHONISSEN                               1959    V                            33:09

36          Annelies REITER                                             1954    V                            33:09

37          Josse HUYBRECHTS                                      1998    M    NA                   33:16

38          Skrolan VERMERSCH                                      1992    V     SGOL              33:19

39          Kaat IVO                                                         1990    V     SGOL              33:20

40          Lotte TORNEY                                                1997    V                            33:24

42          Mathias SMITS                                              1973    M                            33:35

43          Thomas BRISON                                             1955    M    NA                   33:36

44          Teddison CHEVIGNARD                                  1987    M                            33:54

45          Steve D HULSTER                                          1978    M    NA                   34:09

46          Jerom CONVENS                                           2005    M    BVAC               34:14

47          Reginald MICHIELSEN                                   1974    M    NA                   34:19

48          Wannes VAN LINT                                         2007    M    TAND              34:32

49          Hans VAN LINT                                             1975    M    NA                   34:32

50          Liesbeth DE TAEYE                                         1983    V     NA                   34:41

51           Tjorven VAN DEN BROECK                             1981    V     NA                   34:41

52          Ingrid DE STAEBEL                                        1968    V     ABES               34:47

53          Pieter JACOBS                                               1995    M    NA                   34:49

54          Katleen SCHUEREMANS                                 1975    V                            35:27

55          Alexander SMITS                                           2003    M                            35:38

56          Dirk HENDRICKX                                           1971    M    STJO              35:53

57          Bjorn SCHEURWEGEN                                    1988    M    STJO              35:56

58          Filip UYTTERSPROT                                      1975    M    NA                   35:56

59          Geert VOETS                                                  1972    M    TAND              36:07

60          Dominic SPANOGHE                                       1981    M    NA                   36:28

61           Evelyne DE GEYTER                                        1985    V                            36:31

62          Tiffany VERMAESEN                                     1991    V                            36:33

63          Denny IBRAGIMOV                                         2010    M    TAND              36:38

64          Peter STAS                                                     1968    M                            36:47

65          Stien VOETS                                                  2004    V     KSA                 36:59

66          Jorun PRAETS                                                2003    M                            37:08

67          Elke VAN GRIMBERGEN                                 1978    V     ZEPP                37:11

68          Ann SOMMEN                                                 1970    V     ZEPP                37:14

69          Catherine DUPONT                                         1986    V                            37:14

70          Frank DRIESEN                                              1983    M                            37:14

71           Elias DERMAUT                                              2001    M    NA                   37:14

73          Emma DE BOECK                                             2001    V     SGOL              37:18

74          Linde HOUSEN                                               2001    V                            37:35

75          Els CUYPERS                                                   1972    V                            38:11

76          Bianca DE JAEGHER                                       1979    V                            38:14

77          Nadia ROEF                                                    1986    V                            38:14

78          Ivo VAN EEMEREN                                        1975    M    NA                   38:19

79          Orfeas KOULOURIS                                       2006    M    BVAC               38:26

80          Amber WENSELAERS                                     1994    V     MAYE              38:58

81           Rune MICHIELSEN                                         2008    M    NA                   38:58

82          Jo MICHIELSEN                                            1975    M                            38:58

83          Evi GORIS                                                      1989    V                            39:06

84          RAnia BOUDHINA                                          2004    V     KAM                39:35

85          Liezl SIPS                                                       2006    V     NA                   40:09

86          Vicky PIERSON                                              1975    V                            40:26

87          Eddy DRIESEN                                                1955    M    NA                   40:26

88          Anouk VANCLEYNENBREUGEL                       1971    V     NA                   40:55

89          Debby VAN GAEVER                                        1986    V     NA                   41:47

90          Christel DE VUYST                                         1983    V     KORG               42:12

91           Gert HAESAERT                                             1976    M                            42:29

92          David PIROLI                                                  2006    M    ZEPP                53:26

93          Miek VAN TILBORGH                                    1980    V                            43:37

94          Veerle VAN ROOSENDAEL                             1975    V                            43:37

95          Liesbeth LUTS                                                1980    V                            43:37

96          Nathalie CRIJNS                                            1970    V     BRABO             44:02

97          Ilse CLAES                                                     1981    V                            44:47

98          Regine D’HONDT                                            1967    V                            44:47

99          Evy VAN TILLO                                              1985    V                            44:58

100         Kaat HAESAERTS                                           1973    V                            44:58

101         Age NAGELS                                                   1992    V                            46:02

102         Patricia COENE                                              1968    V     NA                   48:20

103         Nancy WITTOCX                                            1960    V     NA                   48:20

104         Dirk DELVA                                                    1956    M                            49:16

105         Ann BROOTHAERS                                         1957    V                            49:16

106         Senne BRANDS                                               2008    M    GUID               50:31

107         Lena TERLAEKEN                                            2008    V     ABES               50:31

108         Marc DUSSART                                              1968    M    KOR                 50:56

 

Sportieve ronde – 9 kilometer

1             Tomas BJURSTRÖM                                       1987    M                            30:32

2            Marco MAERTEN                                            1970    M    DUFF               31:47

3            Peter VAN EYNDHOVEN                                1993    M                            34:30

4            Mario VAN HECKEN                                       1980    M    NA                   35:13

5            Matthias VAN CAMPEN                                  1990    M    DV                   35:52

6            Erik VAN DE WEIJER                                    1962    M    SGOLA            36:23

7            Dieter VAN BRAGT                                         1990    M    NA                   36:45

8            Dirk KEERSMAEKERS                                     1965    M    NA                   37:39

9            Zeno WUYTS                                                  2004    M    SGOL              37:58

10           Robert DIERCKX                                              1957    M    NA                   38:16

11           Bert SCHYVENS                                             1978    M    NA                   39:08

12           Kenny VAN PUT                                               1992    M                            39:21

13           Bob COENEGRACHTS                                     1990    M    NA                   39:32

14           Toon VAN HOUT                                            1987    M    NA                   39:40

15           Tom HELSEN                                                  1984    M                            40:07

16           Bart VAN DEN BROEK                                    1978    M    NA                   40:20

17           Pim HOPPENBROUWERS                                1982    M    NA                   41:09

18           Koen RENIER                                                   1971    M    SGOL              41:09

19           Wouter VAN BEIRENDONCK                          1974    M    INNERME        41:48

20          Sabine LAMBERS                                            1976    V                            42:06

21           Cathy DE SMET                                               1976    V                            42:12

22          Maarten DE GOEY                                           1977    M                            42:55

23          Danny DAELEMANS                                        1968    M    NA                   43:16

24          Jimmy DE SMET                                            1973    M                            43:21

25          Bart BERGEN                                                  1970    M    NA                   43:22

26          Jeroen VRINTS                                              1985    M    NA                   43:29

27          Joost LUYTEN                                                1976    M    TAND              43:30

28          Nico FRANSEN                                               1977    M    NA                   43:40

29          Li SMEDTS                                                    2004    V                            43:47

30          Rudy BRICHAU                                                1966    M                            45:34

31           Frederic DERESE                                            1972    M    KAM                45:45

32          Milan DERÈSE                                                 2004    M                            45:45

33          Pieter WOUTERS                                           1985    M                            45:45

34          Arno WACKERGHOM                                      1986    M    OLYM              46:00

35          Marijke VAN IMSCHOOT                              1980    V                            46:24

36          Josip PETER                                                   1974    M                            46:24

37          Marie Josée VAN EYNDHOVEN                     1964    V                            46:24

38          Maarten WACKERGHOM                                 1976    M    NA                   46:52

39          Laurens LEURS                                               1964    M    NA                   46:59

40          Johan HELLEMANS                                        1965    M    NA                   47:08

41           Isabel BOENNE                                               1965    V     NA                   47:08

42          Els DURÉ                                                         1958    V                            47:12

43          Maxim CARNAS                                              2004    M    NA                   47:16

44          Mercedes BUSEYRE                                        2002    V                            47:31

45          Sven COOREMANS                                         1970    M    NA                   47:47

46          Ben VAN ASSELT                                           1981    M                            47:48

47          Nils HERMANS                                              1988    M                            47:53

48          Tom DE CONINCK                                          1973    M                            48:04

49          Martin AERTS                                                1986    M    NA                   48:25

50          Dos SANTOS                                                  1977    M    STJO              48:30

51           Ilse VAN HERTBRUGGEN                               1966    V     NA                   48:48

52          Ben VANROOY                                                1967    M    NA                   48:48

53          Sandra BRUYÈRE                                             1966    V     ABES               48:58

54          Pieter SOMERS                                              1977    M    NA                   48:58

55          Anneke ZAJTMANN                                       1981    V                            49:00

56          Nadia FREDRIX                                               1969    V     SGOL              49:00

57          Lien LEENAERTS                                            1983    V     SGOL              49:00

58          Astrid BERGHMANS                                       1978    V     SGOL              49:00

59          Jente MAHIEU                                               1985    V     NA                   49:50

60          Rudi MAHIEU                                                 1957    M                            49:50

61           Sven SCHEURWEGEN                                     1974    M    NA                   50:42

62          Michiel DIERICKX                                          1976    M    NA                   51:07

63          Mohammed TAHER                                          2003    M                            51:16

64          Guido SEGHERS                                              1960    M    NA                   51:33

65          Griet DAEMS                                                  1969    V     NA                   51:37

66          Dries VAN DYCK                                            1991    M                            51:46

67          Luc SIERENS                                                  1967    M                            51:46

68          Jacinta PALOMARES                                      1972    V                            51:58

69          Ilse STEVENS                                                1968    V                            51:58

70          Maxime AGBODJINOU                                  2004    M    STJO              52:43

72          Steven TERLAEKEN                                        1969    M    NA                   52:59

73          Dirk GULDEMONT                                         1965    M                            52:59

74          Pieter VERHOEVEN                                        1976    M    STJO              53:23

75          Pascale VAN GENECHTEN                              1966    V     NA                   53:29

76          Marc VAN DRIESSCHE                                  1963    M    SGOL              56:10

77          Hugo VAN WOENSEL                                     1952    M    NA                   56:38

78          Erik HENDERIECKX                                        1956    M    NA                   56:50

79          Ann JANSSENS                                             1967    V     SGOLA            57:11

80          Martine MOTTIE                                            1964    V     NA                   57:27

81           Cathy SERMEUS                                              1984    V     NA                   57:27

82          Max WEILER                                                  2006    M    TAND              57:34

83          Sofie REYNS                                                  1974    V                            57:46

84          Helene GOOSSENS                                        1976    V     NA                   57:46

85          Arnold PEETERS                                              1981    M    NA                   58:31

86          Amber STEYAERT                                          1996    V                            60:09

87          Cindy STEYAERT                                            1978    V                            61:09